Краса

Як визначити свій тип волосся раз і назавжди

Розуміння типу волосся має вирішальне значення в ефективності щоденного догляду за волоссям.

Важко з визначенням вашого типу волосся і вибором косметичних продуктів, які будуть працювати на нього? Це легше, ніж ви думаєте. Давайте зробимо це разом.

Тип волосся включає в себе розуміння різних властивостей ваших волосся, включаючи густоту, структуру, пористість (здатність вашого волосся утримувати вологу), еластичність і структуру локонів.

Якщо ви приголомшені всім цим – ми готові вам допомогти!

Нижче наведено все, що вам потрібно знати про визначення вашого типу волосся, і про те, як це впливає на вибір щоденного догляду за волоссям.

Текстура волосся

Перш за все, давайте поговоримо про текстурі ваших волосся. Текстура волосся зазвичай відноситься до природної формі ваших пасм. Якщо ви не впевнені, до якої категорії ви належите, звільніть свої волосся від косметичних продуктів і дайте їм висохнути на повітрі при наступному митті волосся.

Якщо вони висихають прямо, без вигинів і завитків, то ваші волосся прямі (або 1 типу зазвичай називають).

Якщо вони висихають з невеликою кривої або у формі букви «S», вони вважаються хвилястими (тип 2).

Якщо вони висихають з певним малюнком скручування або петлі, то, ймовірно, ваші волосся кучеряве (тип 3) , в той час як вузькі завитки, спіралі або зигзагоподібні малюнки вважаються кучерявими (тип 4).

Текстура волосся зліва направо: прямі, хвилясті, кучеряве, кучеряве

Структура волосся

Коли ми говоримо про структуру волосся, ми маємо на увазі, зокрема, товщину пасм, які можуть вплинути на те, наскільки добре ваші волосся будуть витримувати укладання і реагувати на використання певних косметичних продуктів для волосся.

Як правило, ваші волосся можуть бути розділені на три категорії: тонкі, середні і густі. Простий спосіб визначити, до якої категорії відносяться ваші волосся, – це розділити волосся посередині на дві сторони з допомогою гребінця. Густе волосся: якщо ви не бачите багато шкіри голови. Середня щільність волосся: якщо ви бачите трохи шкіри голови. Тонкі волосся: якщо ви бачите багато шкіри голови.

Ви можете також зрозуміти структуру вашого волосся з того, як добре вони тримають укладання. Тонкі волосся часто ніжні і, як правило, не дуже добре тримають локони. Середні волосся відносно легко укладаються і зберігають свою форму протягом тривалого періоду часу. Густе волосся можуть дуже добре утримувати локони, але часто їх важко укладати, так як вони зазвичай менш еластичні.

Пористість волосся

Пористість відноситься до здатності ваших волосся вбирати вологу і косметичні засоби.

Хоча це не так часто обговорюється, як тип і структура волосся, знання того, наскільки пористи ваші волосся, може допомогти вам визначити, які косметичні продукти ви повинні наносити на волосся.

Простий спосіб оцінити пористість ваших волосся – помістити одну пасмо волосся в чашу з водою.

Якщо пасмо волосся опускається на дно, вона має високу пористість, що означає, що вона вбирає всю вологу.

Якщо пасмо залишається трохи нижче поверхні, але плаває над дном чаші, ваші волосся добре збалансовані і мають «нормальну» пористість.

Нарешті, якщо пасмо волосся спливає над поверхнею води, ваші волосся мають низьку пористість, що означає, що вони не вбирають вологу.

Отже, що все це означає для ваших волосся? Волосся з високою пористістю зазвичай поглинають вологу занадто швидко через розривів навколо кутикули. Ці пошкоджені ділянки змушують вивільняти вологу з високою швидкістю, роблячи волосся сухим і ламким. Для цих типів волосся краще уникати теплової укладання і жорстких хімічних обробок, які можуть додатково ще більш висушити волосся.

Замість цього, шукайте живильні маски для волосся, масла та процедури догляду (наприклад, KEUNE CARE Vital Nutrition Mask), які забезпечать додаткову вологість і допоможуть запечатати кутикулу, щоб запобігти майбутні пошкодження.

Типи волосся з низькою пористістю – це ті, де кутикула лежить рівно, блокуючи попадання води або вологи в пасмо. Для цих типів волосся рекомендується наносити косметичні продукти, коли волосся ще вологі, щоб їх було легше вбирати і розподіляти.

Оцінити якість волосся і почати доглядати за ними як експерт ви можете також подивившись відео урок від стиліста салону краси Амстердам на нашому каналі: .

Волога для шкіри голови

Ми всі знаємо, що якщо шкіра голови не в кращій формі, то і волосся будуть не в кращій формі, зокрема, втрата вологи шкірою голови може викликати сухість волосся. Тому піклуватися про шкіру голови – це не просто хороша ідея – це необхідність!

Визначити стан шкіри голови досить легко. Рекомендуємо оглянути ваші волосся і шкіру голови на другий день після миття.

Якщо коріння здаються жирними, ви, швидше за все, маєте справу з жирною шкірою голови. В цьому випадку ми пропонуємо використовувати шампунь,який зможе збалансувати вироблення шкірного сала на шкірі голови і запобігти накопиченню жиру (наприклад, KEUNE CARE Derma Regulate Shampoo). Однак, якщо ви відчуваєте лущення, швидше за все, ваша шкіра голови суха і вам потрібен більш ніжний зволожуючий шампунь (наприклад, шампунь KEUNE So Pure Moisturizing Shampoo зволожуючий).

Важливо звертати увагу на маркування шампуню, він не повинен містити сульфатів і парабенів.

Можна використовувати шампуні спеціально розроблені для сухої шкіри голови. Це гарантія того, що ваші волосся будуть очищені належним чином, і при цьому не будуть позбавлені натуральних масел.

Пройшовши всі ці тести, ви, ймовірно, виявите, що ваші волосся можуть бути сумішшю різних типів: кучеряві, але дуже пористі або тонкі, але дуже сухі. У будь-якому випадку, якщо ви добре розберетеся у вашому типу волосся, ви зможете краще і легше приймати рішення по догляду за волоссям, щоб ваше волосся завжди виглядали і почували себе краще!

Ну, а якщо ви утрудняєтеся з визначенням типу волосся і підбором правильного косметичного догляду, ви можете звернутися за порадою до стилістів .

Знайдіть свою ідеальну формулу догляду за волоссям і почніть правильно доглядати за вашим типом волосся. Косметична продукція від голландського бренду KEUNE вам в допомогу!