facebook

За те, що чоловік захищався, суд посадив його під домашній арешт

В ніч на 26 червня в м. Болехів трапився конфлікт. Представник побратимської організації Карпатська Січ, учасник бойових дій у складі Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” війни на Сході України Назарій Шліхутка, його брат та друг зазнали нападу місцевих хуліганів, які напали на них з битами. Назар є власником легальної та зареєстрованої зброї, і в цілях самооборони застосував її до нападників, щоб захистити себе та друзів. В результаті нападник отримав травми від гумових набоїв.

 

Про це повідомляють на сторінці Карпатська Січ

“Після того, як хлопці добровільно з’явилися в Долинський відділок поліції для дачі показів замість нагороди і похвали, за те що захистили себе і містян від злочинців, які тероризували місцеве населення, отримали підозру по ст 296 ч 4. Назара Шліхутку та його друга Яна Цюцюру було затримано. Сьогодні в міському суді Болехова відбулося засідання по обранню міри запобіжного заходу. Рішення суду – домашній арешт!  Саме така ціна власного захисту. Україна перетворилася в поліцейську державу, де монополію на насильство мають лише поліцейські бандформування, а звичайний українець не може себе захистити. Безпека кожного з нас в руках бандитів у погонах”, – йдеться у дописі.

СУД НАД НАШИМ ПОБРАТИМОМВчора в м. Болехів Івано-Франківської області обирали міру запобіжного заходу для нашого бійця…

Опубліковано Карпатська Січ Пʼятниця, 28 червня 2019 р.

Товариші кажуть, що не віддадуть побратимів в лапи системи, і будуть боротися за їх повне виправдання. Оскільки знають, що таке право на захист ще з 2014-го року, як у боротьбі проти московського агресора, так і режиму внутрішньої окупації.

Світлина від 4 резервна сотня ДУК ПС - "Прикарпаття".

Мітки: ,