Кохання

10 правил другого побачення, які потрібно дотримуватися, щоб знати, чи підходите ви один одному

Отже, ви успішно провели перше побачення – відмінно! Але найскладніше ще не закінчилося. Ці правила другого побачення – те, що вам потрібно, щоб зрозуміти, чи той це чоловік для вас.

Багато людей вважають, що перше побачення – це те, на що виявляється тиск, але якщо бути чесними, то це друге побачення. Звичайно, перше побачення важливо для того, щоб зрозуміти, чи є між вами зв’язок, але по-справжньому ви зрозумієте, чи ви хочете бути з кимось під час другого. І з цих причин вам необхідно знати певні правила другого побачення, які допоможуть вам визначити, чи той це чоловік для вас.

Не у всіх виходить друге побачення, і це нормально. Ви можете навіть думати, що у вас все дуже добре, але інша людина буде з вами абсолютно не згоден. Це нормально і є природною частиною процесу знайомства.

Як справити відмінне враження на першому побаченні

Саме перше побачення, на яке ви йдете, в основному призначена для створення основи. Ви хочете справити відмінне враження перше, щоб інший чоловік зрозумів, наскільки ви цікаві і захоплюючі. Але це не завжди так просто, як здається.

Ви повинні показати людині, хто ви є насправді, і в той же час зробити так, щоб він отримав задоволення. Кілька порад, як це зробити: підтримуйте розмову в легкій формі. Тримайтеся подалі від делікатних тем і задавайте їм багато питань – особливо про те, про що їм, схоже, подобається говорити. Якщо пощастить, то друге побачення обов’язково відбудеться.

Правила другого побачення, які потрібно використовувати, якщо ви хочете знайти “того самого”

Після першого побачення ви вирішили, подобається вам ця людина чи ні. Тепер вам потрібно піти на друге побачення, яке спрямоване на те, щоб зрозуміти, чи підходить він вам. На другому побаченні важливо зрозуміти, наскільки ви підходите один одному.

Для цього необхідно слідувати певним правилам. Вони допоможуть вам зрозуміти, чи варто чи людина, з якою ви зустрічаєтеся, вашого часу і він з вами успішні відносини.

1. Поговоріть про життєві цілі і поглядах. Тепер, коли ви вже переконалися, що вам подобаються особистості один одного, прийшов час копнути трохи глибше. Зазвичай такі теми не зачіпаються на першому побаченні, тому що воно повинно бути легким і веселим.

Але одне з правил другого побачення, яким ви повинні слідувати, – говорити про більш серйозні речі в житті. З’ясуйте їх погляди на різні питання і подивіться, чи збігаються вони з вашими. Це відмінний спосіб визначити, чи підходить він вам в довгостроковій перспективі.

2. Запросіть їх в більш інтимну обстановку. Я твердо переконаний, що перше побачення має бути публічним, веселим та не таким серйозним. Це закладає основу для відмінного проведення часу і гарного враження. Однак друге побачення, безумовно, має бути більш інтимним.

Рушайте на довгу прогулянку по парку або навіть влаштуйте пікнік тільки для вас двох. Більш інтимна обстановка допоможе вам зрозуміти, наскільки глибока ваша з ним симпатія без стороннього впливу.

3. Дізнайтесь про їх попередніх відносинах. Але не питайте про них безпосередньо. Ви не можете просто взяти і попросити їх розповісти вам про всі їх минулих взаєминах. Іноді це делікатна тема, яка повинна почекати до третього або четвертого побачення.

Проте одне з правил другого побачення, яке може допомогти вам в цьому випадку, полягає у тому, щоб отримати уявлення про те, якими були їхні попередні стосунки. Один із способів зробити це – просто розповісти історію, в якій фігурує ваш колишній. Якщо вони розповідають історію про своєму попередньому хлопцеві чи дівчині, це зазвичай означає, що їхні стосунки не були поганими – що добре для вас.

4. Відкрийте себе трохи більше. Я розумію, наскільки страшним може бути перше побачення, і вона може змусити вас так нервувати, що ви будете трохи стримуватись. Друге побачення – саме час відкритися. Поділіться чимось незграбним і особистим про себе і подивіться, як вони відреагують. Якщо вони вважатимуть це цікавим, значить, з ними варто провести час.

5. Будьте чесні з ними про те, що ви відчуваєте. Ви на другому побаченні. Очевидно, що ви подобаєтеся їм, а вони вам подобаються. Але ви можете зробити ще один крок вперед, підтвердивши це. Оскільки спілкування – це ключ до будь-яких успішних стосунків, розповівши їм про свої почуття, ви зможете визначити, чи добре вони спілкуються у відповідь.

6. Переконайтеся, що вони знають, що ви шукаєте відносин. Ніколи не знаєш, чого хтось хоче від першого побачення. Однак правило другого побачення, яке допоможе вам зрозуміти, чи серйозно він настроєний на відносини або шукає розваг, – просто запитайте його про це.

Згадайте, що ви шукаєте справжні стосунки і когось, з ким можна розділити життя. Скажіть їм, що ви покінчили з усіма цими “випадковими знайомствами”, і подивіться, як вони відреагують.

7. Але поки не говорите про ексклюзивні відносинах. Не можна називати їх своїм хлопцем або дівчиною після двох побачень. Нав’язування ідеї ексклюзивних відносин людині, якого ви ще погано знаєте, не завжди проходить гладко. Правило другого побачення для цієї ситуації – просто уникати “офіційних” розмов.

8. Дотримуйтеся лицарського поведінки протягом усього побачення. Як і перше побачення, друге побачення повинно бути коректним і сердечним. Ви як і раніше хочете показати їм свою хорошу сторону, і для цього вам необхідно проявити лицарські якості.

Однак замість того, щоб робити це просто так, зробіть це, щоб побачити, як вони це оцінять. Скажуть вони спасибі? Або вони просто чекають цього? Це величезна різниця, тому що вона може показати, як вони будуть виявляти вдячність і в серйозних відносинах.

9. Дозвольте їм побачити вас справжню. Друге побачення потрібно не тільки для того, щоб ви змогли визначити, чи підходить він вам. Це також можливість для них прийняти таке рішення. Тому ви не можете поводитися як інша людина.

Ви повинні показати їм, хто ви є насправді. На першому побаченні можна вести себе трохи по-іншому з-за нервів. Але на другому побаченні ви повинні показати своєму супутнику, хто ви є насправді і як ви себе ведете.

10. Будьте чарівні і в той же час вразливі. Зніміть з себе всі покриви. Поділіться з ними моментом уразливості, щоб вони побачили вас з іншого боку. Те, як хтось відреагує на вашу вразливу сторону, розповість вам більше, ніж потрібно, про те, якими будуть стосунки.

Чи нададуть вони підтримку або постараються взагалі уникнути цієї теми? Якщо останнє, то це не той чоловік, який вам потрібен. Той, хто стоїть вашого часу, буде уважно слухати і пропонувати поради і підтримку в будь-якій формі.