Успіх

4 переваги онлайн-навчання на психолога

85% росіян вважають онлайн-навчання зручним, а 73% переконалися в цьому особисто – пройшли курси підвищення кваліфікації або профперепідготовки (за даними Інституту громадської думки «Анкетолог»).

Розповідаємо, що особливо подобається людям в онлайн-навчанні.

Якісна освіта

При виборі онлайн-курсу більшість опитаних звертають увагу на його зміст, видачу диплома після навчання і експертність викладачів. Однак існує міф, що профперепідготовка не може бути якісною, тому що триває кілька місяців. Давайте розберемося, чи це так.

У програму профперепідготовки входять лише ті дисципліни, які потрібні для роботи. Наприклад, на відміну від вузівської освіти, в них немає історії або математики. А навчальний період не розділений канікулами, тому в середньому за 1,5 року можна з нуля освоїти професію.

Але, дійсно, є ризик нарватися на неякісний курс. Тому ми рекомендуємо уважно вивчати зміст програми і опис дисциплін. А також вибирати програми перепідготовки тривалістю від 250 годин. Це мінімальний обсяг, встановлений Наказом Міносвіти Росії від 1 липня 2013 року N 499 «Про затвердження Порядку організації та здійснення освітньої діяльності за додатковими професійними програмами». Крім цього, варто вибирати програми з практикумами, домашніми завданнями і зворотним зв’язком від викладачів. Вони, до речі, повинні бути практикуючими психологами.

Великий плюс для програми – можливість ходити на особисті консультації та супервізії.

Онлайн-навчання в нашому Інституті дає можливість людям з будь-якого регіону Росії отримати московський диплом і вчитися у кращих психологів столиці. Це особливо важливо для жителів невеликих міст і сіл. Відповідно , результати онлайн-навчання такі ж гарні, як в очних занять.

Онлайн-навчання – це перспективний і ефективний формат, але він вимагає високого рівня самодисципліни. Пройдіть тест в нашому телеграм-каналі і дізнайтеся, наскільки підходить онлайн-навчання саме вам

Офіційний диплом

Не всі організації видають офіційний диплом – тільки ті, у яких є ліцензія на освітню діяльність. Вона виглядає так:

Вибирайте ліцензовані освітні організації, і вам не доведеться переживати про справжність диплома. Перевірити ліцензію можна . Якщо її немає в списку, значить, документ фальшивий.

Якщо порівнювати дипломи про вищу освіту і профпереподготовке, то вони мають однакову юридичну силу. З дипломом про профпереподготовке можна вести свою практику і працювати за наймом. Відповідно до Федерального закону «Про освіту в РФ» від 29. 12. 2012 N 273-ФЗ, профперепідготовка – офіційно визнана альтернатива вищій освіті.

Всі дипломи заносяться в . Клієнти або роботодавець можуть перевірити диплом і пересвідчитися в його справжності.

Економія часу

57% опитаних вважають онлайн-навчання зручним. Як правило, для проходження курсу потрібен лише комп’ютер (телефон або планшет) і доступ в інтернет. А режим занять Слухач підбирає під себе.

Згадаємо особливості офлайн-навчання: годину на збори, ще пара годин на дорогу, потім стільки ж назад, і це якщо пробок не буде. І порівняємо з онлайн-навчанням: прокинувся, поснідав, подивився лекції або виконав домашнє завдання.

Час – найцінніший ресурс, особливо в нинішньому інтенсивному ритмі життя. Тому люди з радістю використовують можливість заощадити пару-трійку годин і присвятити їх собі, родині чи іншим завданням.

У нашому Інституті дистанційне навчання повністю – від подання документів до вручення диплома. Не потрібно їздити ні на сесії, ні на проміжні або підсумкові тестування. За рахунок цього навчання зручно поєднувати з сім’єю і роботою.

Економія грошей

Навчання у вузі коштує в середньому 30 000 – 150 000 рублів в рік (залежить від форми навчання, регіону і вузу). Середня тривалість навчання – 4 роки, тобто загальна вартість складе від 120 000 до 600 000 рублів. У той час як весь курс профперепідготовки можна купити в середньому за 100 000 $

Онлайн-навчання стало активно набирати популярність з 2020 року на тлі пандемії та самоізоляції. Тоді ж люди зрозуміли, що можна не тільки вчитися онлайн, але і працювати віддалено. Для психологів це важливо: після навчання можна консультувати через інтернет, що також допомагає економити час і гроші.