Город

Полийте цим цибулю та часник в травні-червні якщо пір’я пожовкли. Жовтизна проходить на очах, а голівки зростають з кулак

Дуже часта ситуація, коли у цибулі і часнику жовтіють пір’я, тобто листочки. Найчастіше пожовтіння трапляється з-за 3‑х факторів. Перший і найпоширеніший, це надмірно холодна погода. У травні, коли рослини активно ростуть, трапляються навіть заморозки, внаслідок чого коріння рослин перестають повноцінно засвоювати основні речовини: калій, фосфор і азот.

Чим підживити цибулю і часник якщо передчасно жовтіють пір’я?

З-за цього надземна частина рослин набуває блідий жовтий відтінок. Друга причина, це брак харчування, зустрічається рідше, але все-таки має місце бути. І 3-я причина це різні захворювання і навіть шкідники, за типом цибулевої мухи, частіше має локальне ураження і відрізнити від 2‑х перших причин не повинно скласти праці. Є хороше добриво яке рятує посадки від пожовтіння в найкоротші терміни. Воно перевірено особисто мною і тисячами інших садівників.

Для приготування нам знадобиться 10 літрів води, лійка з розсіювачем, столова ложка з гіркою сечовини або карбаміду і столова ложка сульфату магнію. Пояснюю як це працює. Азот це життєво важливий елемент для повноцінного розвитку будь-якої рослини, після внесення, ослаблені рослини починають активно поглинає його корінням, в найкоротші терміни поліпшується метаболізм. Всі обмінні процеси, від засвоєння вітамінів і мінералів до синтезу хлорофілу активізуються завдяки ударній дозі азоту. Сульфат магнію як виявилося, дуже любить цибулю і часник. Магній входить до складу хлорофілу і бере участь у

Розводимо компоненти у воді переливаємо в лійку і поливаємо зверху прямо по пір’ю цибулі і часнику. Через пару днів рослини не впізнаєте.