Діти

Вільне виховання дітей, вседозволеність, відсутність кордонів і егоїзм призводять до того…

“Скрізь, де є слово “ні”, там порядок – каже батюшка. – А якщо правил ніхто не дотримується, там зламані шиї, поламані життя, скалічені діти. Це якщо говорити про дорожні правила, які не дотримуються. Тому дуже важливо молитися про дітей. Ось молитва матері про сина: .

Так і вихованні, де є слово немає, там виростають люди, там виростає людина. Там він ще може стати таким. А де дітям все дозволено, там виростають чортики, хто завгодно, тільки не Людина з великої літери.

Одного разу протоієрею Андрію Ткачову преложено було провести урок. у дитячому садку, де нічого не забороняють, батути, шведські стінки встановлені. Так ось ці скакали собі, як мавпочки з скачуть з першого на друге. Вони не знають, щоб їм хтось сказав: сіли тихо, стоп, немає. Він здивувався, на що йому було сказано: “А ви розповідайте, а вони будуть слухати”.

“Я був обурений такої поведінки – каже він. – І тоді я зрозумів, що я ворог вільного виховання. Дуже різні почуття я в ту хвилину відчув.

Та й потім. Не раз зустрічав картину, щоб мама дитині, якщо приміром, вони їдуть у транспорті нічого не забороняє. А якщо і намагається зупинити, то робить це спокійно, пояснює цієї юлі. А він не розуміє ні слів: потерпи, ні почекай, не помовчи. Це все-одно, що пояснювати крокодилу, який пожирає в цей момент якогось ягня, теля. Залишити його і виплюнути. І цей також, цей трирічний егоїст вже нічого не слухає і не хоче слухати. І причому це істота може розбурхати всіх. Один. І хочу сказати таким мамам, ніхто не повинен милуватися вашим малюком. Ніхто не зобов’язаний це робити. Не зобов’язаний, тому, що втомився, наприклад, а ось вона зобов’язана ставити його на місце і не порушувати спокій у громадських місцях. . У нас є право втомлюватися від нього, а ось право не вміти заспокоювати, порушувати спокій інших – ні.

Так що потрібно заздалегідь брати за шкиворетку або давати стусана, шмагати ременем. Це корисно. Не зробить це ви. коли йому буде 15 років, він буде це робити, але вже з вами. І ви буде потім бігти до психолога і дивуватися, що з ним, чому, як міг він стати таким. Він був таким гарним, добрим, люблячим. Він вже мотузки в’є не тільки з неї, але і з мене, а я не наймався, щоб з мене мотузки вил.

“Купи мені це. Не можна, ми поспішаємо. Але Вася не розуміє, він стукає, як тарган. Так от потрібно не умовляти, а взяти за шкиваретку і пару раз згадати його. Краще молитися про дітей, щоб якщо не хочете застосовувати силу, молитва сама діяла і просвещала дитини. А ось захисна ,грубо кажучи, молитва від зла архангелу Михайлу. .

Так що я ворог номер один проти вільного виховання. Чортів повиховують, а потім нам жити з ними жити.

Вони будь-якої здорової людини, якщо їх багато буде заб’ють. Був один такий випадок, чоловік зробив зауваження одному з компанії малолітніх осіб, так йому дали чимось залізним по голові, а на ранок він опинився у лікарні.

А все тому, що таким волчатам не можна ніхто не говорив. Причому всі вони з благополучних сімей. І якщо раніше виростали дітей з неблагополучних сімей, де мати пила, батько бив, то тепер з нормальних ситих забезпечених.

Якщо виховувати чадо вільно, то це чадо буде покарання, це прокляття його батьків. Потім будуть вити першими це тато і мама.

Словом у мене до вільного виховання мужицко-селянське ставлення. Вміти говорити немає. Все Євангеліє побудовано на слові немає. Не кради, не бери, не кради,. Без не -немає цивілізації. Той то слова немає не знає – це антихрист або молодший брат його.

Звичайно, кожен день лупити ременем не потрібно. А повісити на видне місце не завадить. Не потрібно робити з дитини Бога, не потрібно здувати з нього порошинки. Це не ідол, не язичницька статуетка. Щоб віру Божу мати-потрібно звалити з п’єдесталу помилкових Богів. Ідоли нелюдські і жорстокі. Не шкодують то і кого люблять. Якщо не будете нагинати, привчати до праці, то скоро вони вас нагнуть. І тоді старість буде сумна, в кращому випадку – в будинку пристарілих. Цей плід завдасть вам потім важкий удар. в прямому і переносному сенсі. А все тому, що помилкою у вихованні, причому першою є відсутність слова немає.

Якщо від 12 річного пахне тютюном-зніміть ремінь і всипте. Якщо день витягує з кишені-сміливо по дупі. Матюкнувся, прийшов не в 9, а 12 – всипте. Є такі речі, які потрібно відсікати відразу. А школи – це нісенітницю, за це бити не треба. А ось якщо дівчинку ногою копнув – всипте.