Кохання

Що робити, якщо не підтримує чоловік. Пояснюю

“Мене не підтримує чоловік.

Дуже часто від партнерів я чую таку фразу. І це, звичайно, не може не ображати.

Так, спілкуючись з великою кількістю дівчат, я зрозуміла, що коли немає підтримки близьких і рідних, робити щось нове стає просто неможливо. Часто чоловіки починають докоряти, що ти недомать, недожена, і ще багато НЕ ДО. , викликаючи величезне почуття провини, самоїдства. Від усього цього просто опускаються руки.

Не можу сказати, що мій чоловік був у захваті, коли я повідомила, що хочу спробувати займатися мережевим, але й палиці в колеса він мені не вставляв. Я за діалог і за те, що два дорослих людини повинні вміти обговорювати важливі питання, слухати і чути один одного. Йти на компроміси.

Ми домовилися, так сказати “, “на березі””, що він дає мені пів року і якщо нічого не виходить, то не виходить, будемо розглядати інші можливості. Але спробувати варто. На тому і порішили.

Як я рассказвала в історії свого розвитку (дивись хайлайтс “Мої кроки””) перші 5000 руб. я побачила вже в перший місяць роботи. А на четвертий місяць закрила кваліфікацію Це дозволило дружину подивитися на все іншими очима, а головне-мені самій дало повірити в ці можливості.

Постійне навчання, спілкування з різнобічними людьми, розвиток – все це призвело до того, що через пів року мій чоловік сказав: “Як би там не було, але ти так сильно змінилася в кращу сторону! Ні в якому разі не кидай Гринвей! “”. Ці слова, а також його колосальна допомога і підтримка допомагають мені не зупинятися і рухатися вперед. А його дуже надихають мої результати і захоплення з боку знайомих і друзів (для чоловіка це і його заслуга , а в моєму випадку так на все ).

І я знаю, що у багатьох партнерів скепсис і невдоволення другої половинки пішло після того, як вони отримали перші фінансові результати (хтось дуже значні), відбулися зміни внутрішні і зовнішні. Бачачи можливості і результати, багато чоловіки стали також партнерами компанії, поряд з дружинами. І тепер це вже сімейний бізнес.

А як у вас? Чоловік вас більше підтримує або заважає втілювати ваші ідеї в реальність? “