Спорт

Творити чудеса еліпсоїд

Чоловік нещодавно недвозначно натякнув, що я трохи “раздобрела”, коли я в джинси 44 розміру ледве втиснулася. Я і сама знаю, що запустила себе. Після пологів пройшло вже майже три роки, а цифри на вагах показують число, яке я бачила приблизно на 5-6 місяці вагітності. Грустненько.

Зібралася з думками, гаманцем і взявши попу в руки, попрямувала у фітнес-зал, який відвідувала до вагітності три рази в тиждень два роки. Ходила в основному на групові заняття йогою ввечері. З появою маленької людини в нашій родині, я такого задоволення, як відвідування залу ввечері, позбулася. Розставила пріоритети на користь сина і чоловіка і придбала ранковий абонемент аж на три місяці.

З моїм графіком роботи про групових тренуваннях тепер доводиться тільки мріяти, так як розклад групових програм складається з розрахунком на непрацюючих людей, мабуть. Вранці є дві опції: о 9:00 та 10:00. На роботу до 10:00. Відповідно, в залі або в 8:00 , або в перерві між заняттями з 11:00 до 15:00. Пролітаю, як фанера над Парижем, в загальному.

Довелося освоювати элипсоид. “Мрія мазохіста” – подумала я, вставши на винахід для інтенсивного жиросжигания.

При тренуваннях на элипсоиде задіюються всі групи м’язів, немає навантаження на суглоби і він є найбільш ефективним з кардіотренажерів для схуднення.

Перше тренування далася мені насилу і через силу. “А ще він розвиває витривалість” – згадувала я, крутячи педалі став мені на наступні три місяці одного. Вистачило мене на 10 хвилин. І так зійде, для першого разу нічого. І пішла качати прес.

На друге тренування я вже виставила інтервальну навантаження на 15 хвилин (7 підйомів в гору). Це були найважчі 900 секунд мого життя. Перемога була за мною.

В одну з субот все-таки вдалося вирватися на hot iron. І ось буквально вчора сходила на розтяжку. Випробувала спортивний шок. Підлогу групи спокійно сідають на поздовжній шпагат. А я сьогодні вранці відчула м’язи задньої поверхні стегна, про існування яких навіть не підозрювала.

Ходжу в зал вже місяць, элипсоид піддається дресируванню з легкістю. Якщо на першому тренуванні я за 10 хвилин пройшла 200 метрів, то зараз за 25 хвилин інтервальної навантаження (з підйомами) на другому рівні проходжу 2,5 кілометра. Підсумок: першими від мене пішли мої дві подружки (-1 розмір), підібрався живіт і боки пішли. Не буду зупинятися на досягнутому. Завтра розтяжка. Теж хочу на шпагат.