Спорт

Які помилки ми робимо, коли робимо вправи на прес? Топ-5 помилок

Стандартна тренування у фітнес залах передбачає виконання вправ на прес, в самому кінці, прямо перед розтяжкою. Після виконання основних вправ, наприклад на груди або на руки, качати прес вже стає проблематично. Не один досвідчений тренер не буде ставити вправи на прес початок або середину тренування. Тепер я знаю, чому так відбувається.

Всім привіт, дорогі читачі! У цій статті розповім вам про 5 помилок, які ми здійснюємо при тренуванні преса.

1. Виконання вправ на прес, на самому початку тренування.

Вправи на прес потрібно ставити в самий кінець вашої тренування. Зараз розповім чому слід так зробити. Тренування преса забирає дуже багато енергії і сил. Поставивши вправи на прес на перше місце, вам буде важко виконувати наступні, так як прес задіяний у більшості вправ. Наприклад, коли ви присідаєте, він підтримує ваш хребет.

2. Робити одні скручування.

Не зациклюйтеся тільки на цій вправі. Звичайно всі звикли до рідних скручиваниям. Але є маса інших корисних вправ і не важливо, що ви не можете зробити навіть 10 повторень. Головне урізноманітнити вправи. Виконуйте інші вправи частіше, так ви пропрацюєте прес у всіх місцях.

3. Тренування кожен день.

М’язи преса, як і інші, теж потребують відпочинку. Не варто щодня навантажувати прес, краще відпочиньте день або два, щоб з новими силами виконувати необхідні вправи. Давши м’язам відпочити, надалі ви підвищите свій результат і завжди будете мотивувати рухатися далі.

4. Користуватися пристосуваннями з реклами на телевізорі.

Багато бачили рекламу, що “чудо-тренажер” може накачати кубики преса буквально на очах. Не варто цьому вірити. Максимум на що здатний цей тренажер, так це на масаж.

5. Неправильна техніка виконання вправ.

Більшість не стежать за тим, як вони виконують ту чи іншу вправу, хоча це дуже важливо. У підсумку бажані результати так і не досягаються і мотивація відлітає. Щоб при виконанні вправи напружувалися потрібні м’язи, необхідно постійно стежити за собою. Коли я тільки починала виконувати підйоми тіла, я не знала як правильно потрібно їх робити і робила так, як мені легше. На наступний ранок у мене замість м’язів преса боліла шия, а також я відчувала важкість у ногах.

На закінчення хочу сказати, що перед виконанням будь-якої вправи краще напевно дізнатися як його правильно робити, щоб надалі не було ніяких проблем.