Космос

Венера в знаку лева – як буде впливати на нас?

5 червня 2023 Венера, планета любові, краси і гармонії, переходить у знак впевненого і пристрасного Лева до 5 липня 2023. Це небесне подія пробудить наш внутрішній вогонь, надихаючи нас використовувати наші унікальні таланти і бажання.

Венера – Богиня любові і краси. В астрології Венера має подвійне керування Вагами і Тельцем. В результаті Венера представляє дві основні сфери нашого життя: любов і гроші.

  • “Любов і гроші” насправді є спрощеною інтерпретацією Венери. Венера управляє нашими почуттями, тим, що ми цінуємо, і задоволенням, яке ми отримуємо від життя. Витонченістю, чарівністю та красою управляє Венера. Через Венеру ми дізнаємося про наших смаках, задоволеннях, художніх уподобаннях і про те, що робить нас щасливими.

Оскільки Венера проходить через Лева, цей транзит запрошує нас увійти в самий центр наших люблячих сердець. Лев відомий своєю відкритістю та творчим самовираженням. Оскільки Венера в цьому сміливому і пристрасному знаку, нам рекомендується використовувати ці енергії і бути щирими.

Венера в знаку Лева обіцяє успіх у світі мистецтва, особливо письменникам, музикантам, поетам, акторам, співакам і живописцям. Дає можливість щасливого випадку, фортуну, удачу в ризикованих заходах і бізнесі. Приносить славу, нагороди, популярність керівників держав і політичним діячам.

Сприятлива конфігурація часто віщує вдалий шлюб і щасливе сімейне життя, а також щастя дітей. Шлюб може бути раннім, по любові чи за необхідності.

Цей транзит пов’язаний зі своїми труднощами. У червні Венера у Леві буде протистояти ретроградному Плутону у Водолії, зробить квадрат до Юпітера в Тільце і “під завісу” червня з’єднається з Ліліт! створюючи сильне напруження між бажанням любові і страхом уразливості і змін.

Несприятлива позиція Венери, яка буде мати місце 5, 11 та 28 червня може провокувати в нестійких юних душах легковажність, легковажність, чванство, підвищена зарозумілість, розпусний спосіб життя з усіма можливими неприємними наслідками і хворобами. В цьому небезпека червневої Венери.

У справу втрутиться ретроградний Плутон у Водолії, який просить нас повірити в себе, високо цінувати себе і прийняти нашу індивідуальність і унікальний шлях, навіть якщо заради цього доведеться чимось пожертвувати.

  • Позиція Венери у Леві особливо сприятлива для Овна, Близнюків, Рака, Лева, Діви, Терезів, Стрільця. Для Водолія може подарувати чоловіка або дружину неймовірної краси. Для Тельця, Скорпіона, Козерога і Риб – це положення Венери складне, може створити занадто багато обов’язків.